Чим відрізняється інтроверт від екстраверта?

За живе!

У матеріалі ви дізнаєтеся, на що потрібно звертати увагу під час виховання малюка, і як відрізнити інтроверта від екстраверта.

за живе

Тип характеру, темпераменту, спрямованість емоційної сфери дитини – перше, на що слід звернути увагу під час її виховання. Існує 2 типи цієї спрямованості емоційної сфери, у психології вони називаються інтровертами і екстравертами.

Дитячий психолог Вікторія Любаревич-Торхова пояснила: «Інтроверсія або екстраверсія визначається за типом діяльності нервової системи. Багато хто сходиться на тому, що це вроджена якість. Інтровертивний тип людей орієнтований більше на внутрішній світ і внутрішні переживання. Вони інтерпретують навколишнє середовище з точки зору того, що відбувається з ними, як вони відчувають. Інтровертів цікавить не контакт з іншими, а внутрішній розвиток. Екстраверти ж формують себе, збираючи інформацію ззовні. Їм важливо відкрити і виплеснути свої емоції на оточуючих. Інтроверт викладе свою думку без емоцій і зі своєю логікою. Екстраверт в пояснення вкладе емоцію, ще й театральну».

Читайте також: Чи безпечна для здоров’я дитини декоративна косметика?

Як відзначила психолог, інтроверти, і екстраверти – абсолютно повноцінні особистості зі своїми особливостями і сильними сторонами. Саме це і варто врахувати і використовувати під час виховання дитини.

Більше – у відео: