Чи безпечна для здоров’я дитини декоративна косметика?

За живе!

У матеріалі розберемося, чи може якось нашкодити шкірі дитини використання декоративної косметики.

макияж

Дерматолог Марина Анфілова стверджує: «Безпечна тільки якісна косметика. А ось якщо косметика не якісна, то небезпека дійсно є. Справа в тому, що дитяча шкіра дуже ніжна. Вона в 2 рази тонша, ніж у дорослих і функція захисту слабка. Використання неякісної косметики може привести до почервоніння, лущення, до контактного дерматиту, вугрової хвороби».

Оскільки дитяча шкіра дуже чутлива, є загроза алергічних реакцій на якийсь компонент косметичного засобу. Алергічні реакції небезпечні тим, що може з’явитися не тільки свербіж та почервоніння, а й набряк дихальних шляхів – набряк Квінке. А це ризик для життя.

Читайте також: Дитина зацікавився косметикою: чи варто хвилюватися батькам?

«Дуже рекомендую перед використанням косметики обстежити дівчинку і визначити, на які речовини у вашої дитини є індивідуальна непереносимість і пам’ятати про них завжди. Крім того, якщо у дитини є схильність до якихось захворювань, взагалі не рекомендую поспішати з макіяжем. Якщо дівчинка все-таки почала користуватися косметикою, не забувайте раз на півроку оновлювати засоби, а старі – викидати», – порадила дерматолог.

Дивіться тут: