Скільки вітамінів міститься у заводському і домашньому дитячому харчуванні?

За живе!

Годувати дитину заводським чи домашнім харчуванням? Це запитання щоденно ставлять багато мам. У матеріалі розберемося, скільки вітамінів міститься в їжі для найменших.

5762a275cd1d8_png

Експерт з якості та безпеки харчових продуктів Олена Сидоренко розповіла: «Під час приготування пюре зі свіжих овочів і фруктів велика частина вітамінів і поживних речовин «зникає». Під час варіння втрачається близько 20% вітаміну В і більше 50% вітаміну С. Можна, звісно, у пароварці готувати – більше вітамінів зберігається, але відновити втрачене «багатство» в домашніх умовах неможливо».

Читайте також: Якісне дитяче харчування: де купити?

Дитячі консерви додатково можуть збагачуватися вітаміном С або аскорбіновою кислотою. Це залежить від рецептури. Крім аскорбінової кислоти, в заводське дитяче харчування нічого не додають.

article40

У самих пюре вміст вітамінів збалансований і підібраний під вік дитини, що дозволяє забезпечити малюка добовою нормою всіх необхідних вітамінів. Вітамін С підвищує стійкість організму до інфекцій, вітаміни В1, В2, В3 сприяють виробленню енергії організмом, беруть участь в роботі всієї нервової системи, сприяють росту нігтів і волосся.

Дитині потрібні всі вітаміни але в різній кількості. Звісно, овочі і фрукти – це головне джерело вітамінів. Найбільше їх міститься у сезонних свіжих продуктах.

Дивіться у відео: