Як впливає на здоров’я дитини раннє відлучення від грудей?

За живе!

Педіатр, фахівець з грудного вигодовування Наталія Молочек розповіла, як впливає на дитяче здоров’я раннє відлучення від грудей.

uzn_1437731655

«Я категорично проти раннього відлучення від грудей! Грудне молоко має унікальну властивість: на кожному етапі розвитку малюка воно містить саме ті біологічні речовини (гормони, фактори росту тощо), яких немає ні в якому іншому дитячому харчуванні. Саме вони забезпечать в даний момент правильний розвиток дитини», – пояснила педіатр.

Читайте також: Чи можна якось вплинути на синтез гормонів у підлітків?

Також фахівець додала, що до півроку дитина має харчуватися виключно грудним молоком. Після 6-ти місяців в раціон малюка можна починати вводити додаткові продукти. Але материнське молоко залишається вельми важливим його складовим. Мінімальним рекомендованим строком годування малюка вважається годування до року.

kak-bezboleznenno-otuchit-rebenka-ot-grudnogo-vskarmlivaniya

Крім того, в грудному молоці містяться імуноглобуліни, які дають сильну імунну підтримку дитині. Імуноглобуліни покривають слизову оболонку кишечника, подібно «білій фарбі», роблячи її недоступною для хвороботворних мікроорганізмів, і забезпечують унікальний захист від інфекцій і алергії. Крім того, білки жіночого молока стимулюють розвиток власної імунної системи дитини. А використовуючи суміші, ви позбавляєте дитину цього захисту.

Дивіться подробиці у відео: