Три причини появи чорних вусиків у жінок!

За живе!

Дерматолог Марина Анфілова розповіла, чому у жінок з’являються чорні вусики над верхньою губою.

usiki-nid-guboi-2

«Можна виокремити 3 основні причини появи чорних вусиків. По-перше, це генетична схильність. І рослинність на обличчі у жінки може бути сімейною «реліквією». Якщо у вашої мами і бабусі ростуть вуса – з дуже великою ймовірністю вони будуть і у вас. До зростання вусиків схильні більше південки, адже серед єврейок, латинок, арабок дуже багато жінок з вусиками», – розповіла дерматолог.

женские усики

Друга причина – порушення гормонального фону. Якщо тестостерон у жінок підвищений, вусики відразу починають рости. Відбувається це найчастіше на тлі гормональних збоїв, викликаних менопаузою, стресами і прийомом гормональних препаратів. Тому перед тим, як починати боротися з візуальною проблемою, потрібно пройти обстеження і з’ясувати, чи все добре з гормонами.

Читайте також: Що таке токсикоз?

Третя і дуже поширена причина – це неправильний догляд за обличчям. Адже багато хто не підозрює, що до складу антивікових і ліфтингових кремів можуть входити гормони. З одного боку вони обіцяють зробити вас молодшими на 10 років, а з іншого – можуть нагородити не тільки вусиками, а ще й бородою!

Більше – у відео: