Як допомогти дитині проковтнути таблетку?

За живе!

У матеріалі ви дізнаєтеся, як навчити дитину не боятися таблеток.

дети и таблетка

Вчені з Німеччини придумали дві дієві техніки проковтування таблетованих ліків. Для цього нам знадобляться пляшка води і таблетка.

Розібратися з цими методами допомогла педіатр Інна Борисюк: «Я б радила спершу випити трохи води. Так ми змочимо рот, і таблетка не прилипне. Щільність таблеток набагато більша за густину води, тому вони часто не змиваються, а застряють в роті. Покладіть таблетку до рота. Не на кінчик язика, але й не надто глибоко, щоб не викликати блювотний рефлекс. Діткам я б радила скористатися соломинкою для коктейлів. Беремо трубочку губами і починаємо пити воду. Фізична робота ротової порожнини при засмоктуванні рідини через соломинку полегшує проковтування таблетки. З соломинки йде струмінь, який проштовхує таблетку в горло. Для дорослих підійде звичайна пляшка з вузьким горлом. Ефект буде такий самий».

Також фахівець розповів, як ковтати капсули: «Капсули легше ковтати, перебуваючи у вертикальному положенні з трохи нахиленою вперед головою. Я б радила робити це у формі гри. Дитина може обійняти свою улюблену іграшку, як підтримку. Щільність капсул нижча щільності води, вони легкі і часто починають «плавати» в порожнині рота. А ось невеликий нахил вперед допоможе: капсула спливе, самопливом підніметься ближче до горла, і в той момент, коли дитина розігнеться назад і закине голову, вона легко піде сама в горло. Діє закон фізики».

Читайте також: Чи можна товкти таблетки і додавати їх в їжу?

Дивіться у відео: