Як сміттєзвалища отруюють людей?

За живе!

У матеріалі ви дізнаєтеся, яким чином отруйні речовини зі звалищ потрапляють в людський організм.

мусор

Директор інституту токсикології, один з провідних токсикологів світу, доктор медичних наук Микола Проданчук розповів: «Діоксин потрапляє в організм і повітря через дихальні шляхи і пори шкіри, з водою. Частіше за все, звісно, через продукти харчування. Справа в тому, що діоксини мають властивість накопичуватися по харчовому ланцюгу. З води, з грунту ці токсини потрапляють в рослину, з рослини – в корову чи свиню, – і з їжею далі в людський організм. Але тут важливо зауважити такий момент. Діоксин виводиться з організму протягом 7-10 років. І якщо людина постійно живе біля джерела діоксинів, то її організм накопичує канцерогени. Вони не встигають виводитися. В результаті їх частка стає критичною і ми отримуємо такі страшні онкологічні діагнози».

мусорка

Немає однозначної відповіді на питання, скільки часу потрібно дихати цими шкідливими випарами, щоб отруїться. Кожен організм реагує по-своєму. Ви можете отруїтися за один день, а можете і за 5 років».

Читайте також: Чому небезпечно жити поблизу сміттєзвалищ?

10 років тому в Італії сталася аварія на хімічному заводі, у кожного 5-го виявлено важкі отруєння. У такої ж кількості спочатку не було ніякої симптоматики. Тільки зараз у постраждалих почало проявлятися отруєння.

Кожен полігон отруює навколо себе 50 кілометрів!

Дивіться у відео: