Синці під очима: причини і лікування

За живе!

В матеріалі ви дізнаєтеся, чому з’являються синці під очима і як їх позбавитися. 

pochemu_sinyaki_pod_glazami

Дерматолог Марина Анфілова пояснила, що синці під очима — це наші кровоносні судини, які просвічуються через тонку шкіру нижніх повік. Там практично немає сальних залоз, тому шкіра суха, слабо розвинена підшкірно-жирова клітковина. Ми всі помічали, що кола бувають іноді яскраво виражені, іноді менше. Причин безліч, це може бути як генетична особливість, так і порушення сну, втома, недостатня кількість рідини в організмі. Крім того, синці можуть свідчити про серцево-судинні захворювання, захворювання крові, а також про хвороби нирок.

Читайте також: Як заспокоїтися? Прості способи

Якщо ви поспали, не відчуваєте втоми, а синці все одно не проходять, то варто відразу ж звернутися до лікаря, тому що тоді темні кола можуть бути симптомом однієї з перерахованих вище хвороб.

Останнім часом у косметології почали використовувати харчову соду. Щоб прибрати синці під очима, нам знадобляться 2 столові ложки соди і половинка лимона. Видавлюємо сік лимона в соду, перемішуємо і наносимо на область навколо очей. Потримати таку маску потрібно не більше 20-ти хвилин. Ефект буде помітний!

полезные свойства соды

Більше — у відео: