Чи можна дітям їсти солодке до 3-х років?

За живе!

В матеріалі ви дізнаєтеся, чи можна дітям до 3-х років їсти солодке і в якій кількості його слід вживати.

260_art1

Дієтолог Ганна Галіцина розповіла: «Дитині віком від 1,5 до 3 років можна вживати всього до 30-40 г цукру на добу. В цю кількість включені легкозасвоювані вуглеводи – глюкоза, що міститься в соках, напоях, солодощах. Я, все-таки, проти шоколаду та інших заводських солодощів, тому що в них міститься величезна кількість жирів, а часто – це шкідливі транс-жири, пальмове масло! Несформована підшлункова дитини отримує величезне навантаження».

Читайте також: Що може вплинути на передчасне дорослішання дитини?

Солодощі, якими можна побалувати дитину, – це натуральна пастила, мармелад, фруктова карамель, повидло, зефір. Шоколад і шоколадні цукерки не слід пропонувати малюкові, так як вони підвищують збудливість нервової системи і можуть викликати алергічні реакції.

12

Якщо ваша дитина активна, то невеликий надлишок вуглеводів для неї набагато менше зло, ніж їх нестача. В середньому, можна вживати 1десерт в день (солодка запіканка, сирок, випічка, фруктово-ягідне желе, зефір, пастила, натуральний мармелад). Давати їх слід з 1,5 років, коли у вигляді прикорму дитина вже спробувала всі складові продукту окремо, тоді ми вже можемо їх вводити в десерт.

Дивіться у відео: