Безпечні пози для сексу літніх людей

За живе!

Які пози для сексу використовувати літнім людям, щоб інтим був безпечним? З’ясуємо це в матеріалі.

позы в сексе после 50

У студії програми «За живе!» лікар-сексопатолог Олександр Іванов розповів про три безпечні пози для сексу після 50-ти років!

«По-перше, я хочу сказати, що про місіонерську позу після 50-ти років слід забути. Тим більше, чоловікам, які страждають від артритів і на хондроз. Але завжди є альтернатива», – зазначив фахівець.

Читайте також: Чи небезпечний секс у похилому віці?

Перша поза – це поза ложки. Партнери лежать на боці, чоловік обіймає жінку ззаду. Вона може підняти ногу під кутом для зручності. Ця поза з мінімальними фізичними навантаженнями, підійде людям з радикулітом.

Друга поза – це поза «лежачи на спині». Тільки не на ліжку, а на підлозі. Якщо у партнера проблеми зі спиною, то потрібно підкласти матрац або валик. Партнерка сидить зверху і обережно рухається.

І третя, найбільш щадна поза, – «стілець». Чоловік сідає на стілець, жінка сідає до нього на коліна, обличчям до партнера. Важливо: стілець, на якому сидить чоловік, повинен бути досить низьким, щоб жінка могла торкатися ногами підлоги. Так їй буде зручно обрати плавний темп, який під силу обом партнерам.

Більше інформації – у відео: