З чим пов’язана звичка «заїдати» стрес після роботи?

За живе!

Чому люди переїдають? З чим пов’язані потяг до добавки і звичка «заїдати» стрес після роботи? Про це розповіла дієтолог Анна Галіцина.

переедание

«Вечірнє переїдання – це більше психологічне явище, ніж фізіологічне. Якщо ми не говоримо про вагітних, або про людей, у яких в організмі є глисти. Одна з причин ховається в емоційному стані людини. Якщо її тягне до солодкого (а в основному, «заїдають» стрес солодким), то в організмі не вистачає гормону «серотоніну», гормону щастя. Тому в холодильнику ми шукаємо «ліки» у вигляді їжі, які принесуть нам відчуття задоволення. Шоколад, тістечко, торт можуть нам це дати, але зі шкодою для нашої фігури», – пояснила фахівець.

toomucheat

Читайте також: Як поєднувати продукти, щоб зупинити старіння?

Також дієтолог додала, що ще один з аспектів вечірнього переїдання – це виховання. «Всі наші звички закладаються у дитинстві. Пам’ятайте, як нас змушували доїдати всю порцію до кінця, а не то нас вкраде злий вовк? Тепер людина виросла, а від звички доїдати не позбулася. Мало того, її потреби ще й зросли – як наслідок, добавка і переїдання. Позбутися від такої поганої звички, звісно, можна. Але це дуже тривалий процес», – зазначила Ганна Галіцина.

Дивіться у відео: