Як поєднувати продукти, щоб зупинити старіння?

За живе!

У матеріалі ви дізнаєтеся, що потрібно їсти, щоб уповільнити старіння! Секретами поділилася дерматолог Марина Анфілова.

Секрет 1

кофе с какао-масло

У чашечку ранкової кави додайте чайну ложку аптечного какао-масла. У каві є антиоксиданти і лінолева кислота, які відновлюють еластичність шкіри і борються зі старінням. А в какао – поліненасичені жирні кислоти, які потрібні для нормальної роботи печінки – головного фільтра організму. Коли печінка працює нормально, то поліпшується як загальний стан, так і стан шкіри. Разом ці компоненти допомагають вашій дермі бути в тонусі!

Секрет 2

картофель в кожуре

Таємниця молодості ховається також у шкірці картоплі. Саме в ній міститься найбільше калію, який втрачається при будь-якому іншому способі приготуванні овоча. Цей хімічний елемент сприяє нормалізації водного балансу. Його достатня кількість в організмі допомагає шкірі забути про сухість.

Секрет 3

помидоры в оливковом масле

Їжте тушковані помідори! І обов’язково з оливковою олією. Тільки так звільняється лікопін, який робить шкіру м’якшою і стимулює вироблення колагену. При цьому, якщо їсти помідори без оливкової олії – засвоюється тільки 5% корисної речовини, в той час як з маслом, ця цифра збільшується до 90%!

Більше – у відео: