В яких випадках оселедець з молоком – безпечне поєднання?

За живе!

Що відбувається у шлунку людини, яка з’їла спочатку оселедця, а потім запила її молоком? Про це розповіла терапевт Олена Єгорова.

селедка с молоком

Шлунок дійсно може не прийняти їжу, якщо такі продукти, як оселедець і молоко, засвоюються по черзі.

«Ця реакція відбувається від того, що молоко, яке потрапило до кислого середовища, починає згортатися, тобто перетравлюватися. Але тут до нього приєднується оселедець. А так як цей продукт дуже солоний, то при попаданні в шлунок, він починає тягнути на себе воду, вбираючи всю її в себе. І завдяки цьому молоку немає можливості нормально перетравлюватися. Воно з оселедцем збиваються в грудочку, яка бродить, але не перетравлюється», – пояснила фахівець.

Читайте також: Чим корисна жуйка?

Також Олена Єгорова додала, що, потрапивши до кишечника, дана суміш починає його дратувати. «В результаті кишечник намагається позбутися непроханих гостей і запускає активну моторику, завдяки чому оселедець з молоком швидко і неухильно просуваються до виходу», – зазначила терапевт.

Однак якщо правильно поєднувати оселедець з молоком, небажаних наслідків не відбудеться. До такого комбінування відноситься вимочування оселедця в молоці.

селедка с молоком

«Проблема відбувається, коли ці продукти потрапляють до шлунку по черзі. Не важливо, що ви з’їли першим, молоко або оселедець, вони вже перетравлюються окремо, і порушують процес засвоєння одне одного. Якщо ви будете вимочувати оселедець в молоці, в такому співвідношенні організм з продуктами впорається без наслідків».

Більше – у відео: