Чи варто заборонити аборти в Україні?

За живе!

Сьогодні ви станете свідками найскладнішої дискусії в історії «За живе!». У студії програми експерти і гості дізнаються: чи варто в Україні на законодавчому рівні заборонити аборти? Чим загрожує тотальна заборона?

аборты в украине

Також ви дізнаєтеся, чи залежить від групи крові людини її характер! А для цього перевіримо японську теорію, яка стверджує, що здібності і схильність до захворювань безпосередньо пов’язані з групою крові. Не пропустіть у програмі.

группа крови

Чи можна самостійно поліпшити пам’ять? Ведучі «За живе!» Анна Кушнерук та Валерій Ославський разом з експертом, нейрохірургом Олександром Коваленком, перевірять на собі три незвичайних методи для покращення пам’яті. Пов’язка на очі, жуйка чи регулярні пробіжки? Що з цього дасть результат?

маска для сна

Окрім того ми розповімо, які шкідливі мікроорганізми можуть оселитися у дамській сумочці! А прикладом стануть «вірні супутниці» героїнь проекту «Холостяк» – Маргарити Авраменко та Тетяни Стребкової. За допомогою мікробіолога Оксани Вольскої та лабораторних досліджень ми з’ясуємо, чи дійсно жіноча сумочка – скупчення бактерій.

рита авраменко холостяк 6

Дивіться сьогодні, о 18.30, на СТБ!