З яких причин жінка втрачає лібідо?

За живе!

Чому зникає пристрасть у стосунках з боку жінки? Що провокує втрату інтересу до партнера? Все про жіноче лібідо роз’яснив сексолог Олександр Іванов.

желание к сексу

««Лібідо» в перекладі з латинської означає «пристрасть», «потяг», «жага», тобто статевий потяг або сексуальне бажання. Від нього багато в чому залежать стосунки жінки з протилежною статтю. Лібідо виникає у дівчат ще в період статевого дозрівання, і протягом усього життя відбуваються зміни. Нерідко статевий потяг знижується, а іноді настає повна його відсутність у жінок», – пояснив фахівець.

Які ж причини зниження лібідо?

женское либидо

«Зниження або відсутність лібідо у жінок має причини психологічного і фізіологічного характеру. До перших відносяться: конфлікти в сім’ї, невдоволення собою, стреси, депресії, переживання, неврози і моральне виснаження», – зазначив Олександр Іванов.

Читайте також: Чому секс в автомобілі може бути небезпечним?

Також сексолог додав, що крім психічних є і фізіологічні причини зниження лібідо у жінок: гормональні порушення, складності з отриманням оргазму, менструація, вагітність, дефіцит естрогенів, менопауза. Також причинами можуть стати серйозні захворювання, такі як: серцеві патології, гіпотиреоз, ожиріння, цукровий діабет, травми, пухлини головного мозку і багато інших.

Подробиці у відео: