Як підігріти пристрасть у стосунках?

За живе!

Під час симптомів зниження лібідо будь-якій жінці потрібна порада не тільки подруги, а й лікаря. Сексолог Олександр Іванов розповів, як запалити вогник у стосунках.

страсть в отношениях

«Якщо жінка помічає регулярну або постійну відсутність статевого потягу, що проявляється навіть під час сексуальних прелюдій, чи якщо вона боїться втратити свого партнера, перше, що спадає на думку – це дійсно медикаментозна стимуляція у вигляді таблеток, крапель, капсул. Але хто знає, що за моментальним сексуальним збудженням ховається небезпека для здоров’я», – повідомив фахівець.

Читайте також: З яких причин жінка втрачає лібідо?

Що ж це за небезпека?

«Наприклад, у краплях «Шпанска мушка» – це «кантаридин». Він має подразнюючу дію на організм. При передозуванні може вразити центральну нервову систему. Ще він негативно впливає на шлунково-кишковий тракт і печінку. При тривалому вживанні можуть виникнути сильні порушення в роботі нирок. Ні гінекологи, ні сексологи, ні психотерапевти не рекомендують цей засіб», – попередив сексолог.

man-and-woman-wallpaper-1366x768

Ще один експерт програми «За живе!» сексолог Катерина Комаревцева додала: «Я б взагалі радила жінкам заходити до секс-шопів частіше. Причому таку стимуляцію можна виробляти до статевого акту, коли ваш чоловік навіть не підозрює про це. Але я б радила спробувати і з ним проекспериментувати з подібним інструментом. Байдужими ви обидва точно не залишитеся».

Більше – у відео: