Який зв’язок між мозком і «п’ятою точкою»?

За живе!

Ви будете здивовані, але вчені з Оксфорда стверджують, що розум жінки залежить від іншої частини тіла, яка на нього чимось схожа! Нейрохірург Олександр Коваленко, пояснив, як співвідношення обхвату талії і стегон пов’язано з роботою мозку і розумовими здібностями.

макет мозга

Оксфордські вчені досліджували 1600 жінок і зробили сенсаційний висновок: власниці пишних поп розумніші за своїх худеньких співвітчизниць! Мається на увазі співвідношення попи до талії: чим більше ця різниця – тим розумніша жінка.

У дослідженні вчених Оксфордського університету йдеться про те, що в організмі жінок, у яких фізіологічно переважає відкладення жиру в області стегон, є більш високий вміст Омега 3 жирних кислот.

ягодицы

«Раніше було доведено, що Омега-3 жирні кислоти відіграють ключову роль в утворенні, зростанні і регенерації клітин. Вони впливають на жировий обмін: входять в мембрану кожної клітини і відповідають за її проникність, збудливість, реакцію, на передачу клітинних сигналів протягом усього життя. Тому, при достатній кількості поліненасичених кислот, реакції в нервових клітинах, відбуваються максимально швидко. Це як раз і сприяє гранично продуктивній роботі головного мозку», – пояснив нейрохірург.

Читайте також: Чому не варто віддавати дитину до школи до 7 років?

Іншими словами, при достатній кількості омега-кислот, мозок функціонує ідеально. Якщо ж їх не вистачає, то відбувається уповільнення його роботи.

Дивіться у відео: