Чим відрізняється трансгендерність від транссексуалізму?

За живе!

Чи є відмінність між поняттями «трансгендерність» і «транссексуалізм»? І в якому віці підлітки починають замислюватися про зміну статі?

транссексуализм

Сексопатолог-психіатр Фелікс Тружніков стверджує: «Я б порадив не змішувати в одну купу поняття« транссексуалізм» і «трансгендерність». Трансгендерність – це соціальне поняття статі, і воно досить широке, так як включає в себе будь-який гендерний розлад: гомосексуалізм, трансвестизм тощо. Це те, як людина відчуває себе у суспільстві. А транссексуалізм – вужче поняття, коли людина відчуває себе представником протилежної статі. І якщо таким людям допомогти, вони чудово адаптуються в новому образі, створюють сім’ї і живуть щасливо».

1

Читайте також: Діти-трансгендери: модна тенденція чи патологія?

Також фахівець додав: «Коли мова йде про трансгендерність, то проблеми, частіше всього, якраз і починаються в період статевого дозрівання. Підлітка жахають зміни, що відбуваються з його тілом. Різкий дисонанс між своїм внутрішнім «Я» і тілесною «оболонкою» перетворює життя на тортури. І в цей період понад 40% юних транссексуалів накладають на себе руки, бо не відчувають прийняття і підтримки, яких так потребують».

Фахівці радять батькам таких підлітків звертатися за допомогою до психолога.

Дивіться у відео: