Чи можуть китайські маски підтягнути овал обличчя?

За живе!

Новітній винахід у косметології – китайські маски для підтяжки овалу обличчя. Але чи дійсно на практиці ці засоби ефективні?

маски для подтяжки лица

У програмі «За живе!» ми з’ясували це за допомогою тест-драйву! Дівчата-добровольці випробували на собі три маски: маску-тренажер, турмаліновими маску і бандаж для щік.

Перед початком експерименту дерматолог Ганна Стовбур зазначила: «Принцип дії у цих масок абсолютно різний. Результат практично скрізь обіцяний один – омолоджування. Підтягнути щічки, розгладити зморшки і носогубні складки. Вилиці стануть «стрункими», а друге підборіддя зникне, як і не було».

Однак, що ж виявилося після тест-драйву? Ефективно спрацювала тільки маска-тренажер.

маска для подтяжки лица

Читайте також: Чи справді скотч допоможе позбутися від зморшок?

«М’язи у буквальному сенсі накачалися, і обличчя стало більш підтягнутим. А все тому, що здійснюється потужний приплив крові до м’язів, поліпшується їх тонус, відповідно, підтягується овал обличчя», – пояснила дерматолог.

А ось з турмаліновою маскою і бандажем для щік не все так просто. «Деяке «освіження» шкіри відбулося. Вона стала більш зволоженою, а вилиці – яскраво вираженими. Але цього ж ефекту можна було досягти за допомогою грамотного догляду, очищення і гімнастики для обличчя. Зате на лобі і підборідді спостерігаються висипання – результат занадто довгого носіння масок», – прокоментувала фахівець.

Більше – дивіться у відео: