Яку функцію виконують аденоїди в організмі?

За живе!

Багато батьків стоять перед вибором: видаляти аденоїди дитині чи лікувати їх. Перед тим, як прийняти рішення, слід зрозуміти, які функції виконують аденоїди. А допоможе в цьому отоларинголог Олександр Васильєв.

удаление аденоидов

«Аденоїди присутні в організмі людини з моменту її народження. Так називають носоглоткову мигдалину, яка розташована у зведенні носоглотки, коли вона запалюється. Завдання аденоїдів – затримувати будь-які інфекції, які намагаються проникнути в організм через носоглотку», – пояснив фахівець.

удаление аденоидов

Читайте також: Причини вегето-судинної дистонії

Також отоларинголог додав, що за допомогою аденоїдів організм очищає повітря, що потрапляє в легені від всіх шкідливих домішок та інфекцій, тому, коли малюк хворіє, весь «вогонь» аденоїди приймають на себе. Часом вони просто не встигають відновлюватися. В результаті вони збільшуються в розмірах і запалюються. Це і називається аденоідітом – запаленням носоглоткового мигдалика. А оскільки збільшені аденоїди нерідко перекривають носоглотку дитини, вона вже не може нормально дихати», – розповів Олександр Васильєв.

Подробиці у відео: