Яка користь від вагінальних кульок з вібрацією?

За живе!

Яку роль відіграє інтимне пристосування у вирішенні проблем з втратою еластичності м’язів піхви? Про це в студії програми «За живе» розповіла гінеколог Людмила Шупенюк.

2

«Почнемо з того, що вагінальні кульки з вібрацією призначені для стимуляції ерогенних зон піхви, але ніяк не для тренування внутрішніх м’язів. Адже для тренування м’язів їх потрібно напружувати і стискати. А вібрація викликає зворотний ефект – порушення, в результаті чого до м’язів піхви приливає кров, вони набухають, стають м’яким, під час цього виділяється змазка. У цій ситуації жінка навряд чи зможе контролювати стиснення м’язів піхви, так як збудження, бере верх. Так що, на жаль, на стимуляцію м’язів піхви цей вид кульок ніяк не впливає», – пояснила фахівець.

134

Читайте також: Причини втрати еластичності м’язів піхви

Однак користь від кульок з вібрацією є. «Бувають випадки, коли жінка через втрату тонусу м’язів взагалі їх не відчуває і не може керувати ними. Тоді вагінальні кульки з вібрацією – ідеальний варіант, адже за рахунок припливу крові жінка починає краще відчувати свої інтимні м’язи і керувати ними. Але при цьому важливо стежити, щоб кульки були зроблені з якісного синтетичного матеріалу, який не буде викликати сухості слизової піхви, подразнення чи алергічну реакцію», – зазначила Людмила Шупенюк.

Дивіться у відео: