Як тренувати м’язи піхви?

За живе!

Що ж все-таки робити, якщо еластичність м’язів зникла, і секс більше не приносить колишнього задоволення? Допоможуть в цьому нефритові вагінальні кульки. Як саме? У студії програми «За живе» розповіла гінеколог Людмила Шупенюк.

12

«Тут найважливішу роль відіграє сила земного тяжіння. Адже нефритові кульки самі собою досить важкі (від 50 грам), і для того, щоб утримувати їх всередині піхви, жінка повинна прикладати зусилля і напружувати свої інтимні м’язи», – пояснила Людмила Шупенюк.

Читайте також: Причини втрати еластичності м’язів піхви

2

Також фахівець зазначила, що нефритові кульки безпечні. «Звісно, якщо їх правильно стерилізувати перед застосуванням. Для цього потрібно помістити кульки в сольовий розчин (1 ст. л. солі на 250 мл. води) і залишити в ньому на добу. Через добу поставити під струмінь проточної води хвилин на 20. Далі досить буде просто прокип’ятити 2-3 хвилини. Що ж стосується протипоказань, то кульок краще уникати під час інфекційних, запальних захворюваннях матки, сечового міхура, прямої кишки, а також під час менструацій», – розповіла гінеколог.

Читайте також: Яка користь від вагінальних кульок з вібрацією?

Дивіться у відео: