Їсти солодке…корисно!

За живе!

На думку професорів Лондонського Королівського Коледжу, щоб зберегти фігуру і навіть схуднути, перед обідом потрібно їсти солодке! Так організм швидше насичується, і людина з’їдає менше звичайного. У студії програми «За живе!» дієтолог Світлана Фус і гастроентеролог Марина Климанова розповіли про це більше.

556

Дієтолог пояснила: «Теоретично, така «перевернута» схема харчування може працювати. Це доведено в дослідах на щурах, яким давали солодку і несолодку їжу перед основною стравою. Вчені побачили, коли «голодний» організм отримував свою дозу глюкози, в мозку спрацьовував такий собі «дзвіночок», що гризун вже наївся і йому не потрібно поглинати так багато їжі, як зазвичай. Суть експерименту була саме у спеціальному ферменті, рівень якого вони пов’язали з насиченням».

123

Читайте також: Три способи, як позбутися похмілля!

Гастроентеролог також зазначила, що важливо не просто з’їсти шоколадку, а поміняти місцями страви: якщо ви обідали і вечеряли за стандартною схемою, то солодке потрібно з’їдати першим, наприклад, суфле, а потім все інше. Згідно з дослідженням, прийом їжі потрібно починати з легкозасвоюваних вуглеводів: меду, хлібобулочних, кондитерських виробів або солодких фруктів.

Дивіться у відео: