Чи варто користуватися тканинними прокладками?

За живе!

В інтернеті багато інформації про те, що тканинні прокладки – хороша альтернатива звичайним, більше того – вони допомагають позбутися від болю у критичні дні і від молочниці! Чи так це? Розповіли гінеколог Наталія Волкова і мікробіолог Оксана Вольська.

2

Гінеколог підтвердила той факт, що тканинні прокладки дійсно «дихають», однак мінусів у них, як виявилося, набагато більше. «Позбутися від болю «дихаюча» прокладка ніяк не допоможе. Адже біль у критичні дні може бути варіантом норми. Якщо ж сильні болі, то, швидше за все, вони викликані захворюваннями органів малого тазу, такими, наприклад, як ендометріоз, міома, запальні процеси! Їх потрібно лікувати медикаментозно, а не ганчірочки прикладати».

Читайте також: В Україні відкриється банк донорського молока

Мікробіолог Оксана Вольська також зазначила, що у тканинних прокладках «селяться» колонії бактерій. «Прання при 40 градусах не може вбити мікроби, а лише дозволяє бактеріям накопичуватися на тканині».

12

Що ж до молочниці?

Наталя Волкова пояснила: «Ця прокладка не тільки не вбереже від молочниці, а ще й може її спровокувати! Через відсутність кип’ятіння колонія грибка почне розростатися, зруйнується поверхневий шар клітин, що вистилають піхву. Особливої ​​шкоди здоров’ю кандидоз статевих органів не завдає, проте, це захворювання доставляє неприємні відчуття і заважає нормальному статевому життю».

Дивіться у відео: