Чи небезпечні для жінки уреаплазмоз і мікоплазмоз?

За живе!

Нерідко, прийшовши на огляд до гінеколога, пацієнтці ставлять діагнози, про які вона раніше і не чула. Серед них: уреаплазмоз і мікоплазмоз. Чи справді ці захворювання є небезпечними? Про це розповіла гінеколог Наталія Лелюх.

3

«Уреаплазми і мікоплазми – це умовно-патогенні мікроорганізми, які в нормі чудово співіснують з вагінальною мікрофлорою жінки, не завдаючи їй при цьому ніякої шкоди. Багато жінок роками живуть з гарднереллами і уреаплазмами і добре себе почувають», – пояснила Наталія Лелюх.

2

Гінеколог відзначила, що норма – це, коли кількість умовно-патогенної мікрофлори на слизовій піхви не перевищує 10 у 4 ступені колоній утворюючих одиниць.

Читайте також: Безкровний аналіз крові! Нова розробка українських вчених

Якщо ж цей показник з якихось причин зростає – це означає, що зростає і кількість уреаплазми або мікоплазми. Тобто під тиском умовно-патогенної мікрофлори гине нормальна, поступаючись місцем хвороби. Найчастіше це пов’язано зі зниженням імунітету, погіршенням екологічної ситуації, стресами, нерегулярним харчуванням, прийомом антибіотиків. Але мало хто з жінок про це знають. Саме тому гінекологи користуються цими діагнозами, як лазівками, ще й залякують раком».

Дивіться тут: