Корисні властивості коли, попкорну і арахісової пасти!

За живе!

Виявляється, що звичні шкідливі продукти, такі як: кола, попкорн і арахісова паста можуть бути корисними! Не вірите? Наші експерти дієтолог Людмила Гончарова і гастроентеролог Інна Тичина спробують переконати вас в цьому.

вр

Корисні властивості попкорну

«Нещодавно дослідження лондонських вчених показало: деякі продукти, які ми вважаємо шкідливими, виявилися недооціненими. Попкорн може спокійно стати частиною вашого повноцінного раціону, він – багате джерело клітковини і антиоксидантів. Містить в собі цілий ряд мікро- і макроелементів», – розповіла дієтолог.

«Попкорн сам по собі повітряний і завдяки цій текстурі ним швидко наїдаються, тому він буде відмінним доповненням у раціоні тих, хто стежить за фігурою. З’їв трохи, розміром з долоню, але наївся», – додала Людмила.

А ось попкорн з добавками, який готувався на маслі і з харчовими підсилювачами смаку вже не такий корисний, навіть кукурудза не рятує. Можна потішити себе маленьким стаканчиком в кінотеатрі, але не частіше одного разу на місяць.

Корисні властивості арахісової пасти

1г

«Арахісова паста містить в собі і вітаміни, і мінерали, і клітковину. Відмінне джерело поліненасичених жирних кислот, які чудово впливають на стан судин. А досить з’їдати всього 2 столові ложки», – пояснила дієтолог.

Якісна арахісова паста має бути як однорідний крем, від світло-коричневого до коричневого кольору.

Читайте також: Напій, який допоможе схуднути! Порада дієтолога

Корисні властивості коли

«Те, що кола корисна – це велике перебільшення. Але вона – один з можливих варіантів вирішення проблеми під час отруєння. Кола може бути під рукою швидше, ніж інші засоби оперативного реагування при дозуванні – не більш 150 мл. Під час отруєння в нашому кишечнику, поруч з «хорошими» бактеріями, розміщуються «погані». Вони порушують правильну роботу кишечника, можлива поява нудоти, болі – кольки внизу живота, здуття. Як результат – діарея. І кола може стати швидким вирішенням цієї проблеми. Заливаємо 150 мл і вона одразу починає працювати. Розчиняє «погані» бактерії, але, на жаль, разом з ними розчиняє і «хороші», а потім виводить їх організму », – зазначила гастроентеролог.

Дивіться у відео: