Як не стати жертвою вуличних шахраїв-гіпнотизерів?

За живе!

У сьогоднішньому випуску «За живе!» ви дізнаєтеся все про… гіпноз! Як не стати жертвою вуличних шахраїв-гіпнотизерів і не віддати їм все до останньої копійки? Від цього ніхто не застрахований… Ми навчимо вас відбивати гіпнотичні атаки. Прості правила допоможуть вам завжди і всюди контролювати ситуацію.

3

Чи можна в домашніх умовах позбутися від менструального болю? Звісно, так! Виявляється, звичайний олівець може швидше таблеток стабілізувати ваш стан. Хочете дізнатися як? Дивіться новий випуск програми «За живе!».

2

Також ми знімемо табу з улюблених ласощів, які всі вважають шкідливими! В яких випадках кола, попкорн та інші продукти допоможуть здоров’ю, а не зіпсують його? Дивіться на СТБ вже сьогодні.

Існує думка, що воші здатні лікувати гепатит. Невже паразити дійсно допомагають в одужанні чи хтось просто наживається на людській довірі? Відповідь дізнаєтеся зовсім скоро!

1

Незвичайні експерименти, авторитетні експерти та теми, прo які не можна мовчати! Дивіться на телеканалі СТБ, о 18.30, новий випуск програми «За живе!»