Що може завадити жіночого оргазму?

За живе!

Це «свято» для будь-якої жінки більш бажане, ніж восьме березня чи день народження. Однак більшість з нас навіть не подумає, що незабутнього фіналу може не бути, якщо жінка напередодні близькості користувалася…деякими предметами.

Провівши невеликий експеримент, було визначено три пари речей, які можуть зіпсувати інтимну близькість.

І так, перші можливі «вороги» оргазму – це прокладка і стягуюча білизна.

1

Глядачі переконані, що, побачивши прокладку, у чоловіка може зникнути бажання продовжувати інтимну близькість з жінкою. З двох варіантів більшість учасників експерименту обрали саме цей, а не стягуючу білизну. Однак гінеколог Людмила Шупенюк прокоментувала результати голосування так: «Звісно, прокладка на білизні для чоловіка видовище не з приємних, проте ми говоримо про використання предметів самою жінкою, а не про психологію і, вже тим більше, не про те, що може стати перешкодою для сексу. Перешкодити оргазм жінці може саме стягуюча білизна. Вона здавлює органи черевної порожнини і заважає кровонаповненню статевих органів – втрачається чутливість і оргазму не буде».

«Якщо хочете отримати оргазм, зніміть стягуючу білизну за годину-дві до близькості – кровопостачання органів до цього моменту відновиться і чутливість повернеться», – додала Людмила.

А що ж може перешкодити оргазму більше – презерватив чи знеболююче?

2

Читайте також: Про що свідчать позиви до сечовипускання під час сексу?

«Часто чоловіки відсутність оргазму у жінки «списують» саме на презерватив. Мовляв, з ним інтимна близькість не така, притупляється відчуття задоволення тощо. Однак це не правда! Презерватив не може вплинути на отримання оргазму жінкою. А ось знеболюючі таблетки – цілком! Вони знижують сприйнятливість нервових клітин. Тому головний біль зникне, а оргазм не прийде. Секс сам собою – краще знеболююче. Він збільшує кількість гормонів щастя, і біль проходить без таблеток!».

І так, третя пара речей, через які, ймовірно, може не виникнути оргазму, – мило та станок для гоління.

3

«Чоловіки – істоти з дуже тонкою душевною організацією. То прокладка їх від сексу «відвернула», то образа через бритву. Однак, любі мої, це знову-таки психологія! А перешкодити жінці отримати оргазм може не бритва, а мило (як банне, так і господарське), шампунь чи гель для душу. Як правило, їх РН-баланс зміщений у бік лугу і використання цих речей для інтимної гігієни спровокує сухість піхви. Знижується чутливість, і від сексу довгоочікуваної кульмінації ви не дочекаєтеся».

Дивіться відео: