Секрети догляду за тілом від пластичного хірурга

За живе!

Клаус Екснер – найбільш затребуваний пластичний хірург Німеччини. Лікар з сорокалітнім досвідом роботи, який виправив близько 10 тисяч носів та зробив більше 7 тисяч підтяжок шкіри, пишається також і тим, що його 52-річна дружина Б’янка досі жодного разу не лягала під ніж пластичного хірурга! Жінка виглядає на 10 років молодшою за свій вік! І все це – лише завдяки секретам, які лікар накопичував роками! Ексклюзивно для «За живе!» Екснер Клаус поділився цими рецептами.

Як позбутися від сухості, висипання та червоних плям на шкірі?

Поділюсь з вами секретом своєї жінки, за допомогою якого вона виглядає чарівно. Двічі на тиждень дружина протирає шкіру обличчя яблучною кислотою та лимонним соком. Інколи – медом. Це допомагає відновити кислотність шкіри, яка знижується з віком через постійне вживання косметики та мила. Саме тому можуть з’являтися плями на шкірі. Другий секрет дружини – мигдалеве масло, в яке вона додає кілька крапель лимонного соку. Цей метод зменшує подразнення на обличчі та вбиває бактерії і мікроби.

Що робити, якщо з’явилося друге підборіддя?

Дуже ефективними є масажі обличчя, а також компреси з холодною та гарячою водою, які варто прикладати до підборіддя по черзі.

Читайте також: Як підготуватися до щеплення?

Як ліквідувати розтяжки  на шкірі після вагітності?

Під час вагітності важливо зберегти еластичність шкіри. Контрастного душу зранку буде достатньо. Повірте, це найбільш ефективний метод профілактики розтяжок з усіх існуючих. Після такого душу необхідно зволожити шкіру олією. Сьогодні, без операції, реально прибрати розтяжки, які існують вже багато років. У цьому допоможуть спеціальні процедури. За допомогою електричних імпульсів шкіра підтягується, і розтяжки зникають.

Лікар запевняє: якщо дотримуватись цих простих правил – ви ніколи не потрапите на стіл до пластичного хірурга.

Дивіться у відео: